Znamenie zverokruhu Lev (23.7-23.8)

Vládnuca planéta: Slnko          

Živel: oheň

Vlastnosti: činorodosť, nebojácnosť, zdravé sebavedomie

Prostredie: náhorné roviny, slnečné miesta

Farba: zlatožltá, oranžová, zlatohnedá

Drahokamy: diamant, rubín, granát, slnečný kameň

Zvieratá: lev, orol, ohnivák, kohút, páv, bažant

Rastliny: lotosový kvet, palma, slnečnica, ruža, pivónia

Šťastný deň: nedeľa

 

Charakteristika znamenia Lev tak, ako ju možno nepoznáte

Osoby narodení v znamení Leva majú v sebe veľkú dávku ušľachtilosti no, na druhej strane aj vrodenú zdravú pýchu a túžbu po vládnutí. Mnohí z nich sú výborní vládcovia a vodcovia. Ich zmýšľanie je veľkorysé a šľachetné, vôbec nepoznajú pocit strachu a menejcennosti. Vystupujú so samozrejmou dôstojnosťou. Vzbudzujú úctu , hoc sa o ňu vôbec neusilujú. Ľudia tohto typu si vždy určujú vysoké ciele. Ich spôsob života má v sebe niečo mimoriadne. Takmer nikdy ich neopúšťa dobrá nálada a silná vôľa.  Sú z nich výborní hostitelia, majú výborný vkus ktorý je však finančne veľmi náročný. 

Príslovie, ktoré radí aby sa človek najskôr miernil, ako bude neskoro, je na človeka narodeného v znamení Leva ako šité. Tým, že má záľuba v rôznych pôžitkoch, vo flámovaní, niet sa čo diviť, že sa v živote musia priučiť striedmosti.  Ak si tento človek nedokáže zachovať mieru, čaká ho smutný osud, ustavičné problémy, nepriateľstvo, samota , nenávisť a nenásytnosť.

 Ľudia narodení v tomto znamení sú neuveriteľne odvážni. Keď bojujú s nepriazňou osudu, majú odvahu za desiatich. Keď ich postihne choroba alebo vyhnanstvo, smútok a strata drahej osoby, sú schopní sa smiať a pritom si uprostred najväčšej strasti zachovať chladnú hlavu.

Ich štýl má podobu dlhého lovu, keď krúžia okolo protivníka, pozorujú ich, vyvádzajú ich duševne z rovnováhy, so stiahnutými pazúrmi sa zakradnú do húštiny, a kým nastane chvíľa vhodná na odplatu, až potom zaútočia. Hneď nato sa postavia, a pokračujú, akoby sa nič nestalo. Bez mihnutia oka pokračujú vo svojej obľúbenej činnosti. Pomstili sa a to ich v plnej miere uspokojí.

Mimochodom, ľudia narodení v znamení Leva bývajú mimoriadne krásni. Svojím vystupovaním a držaním tela upútajú pozornosť i v tom najväčšom dave. Obliekajú sa klasickým spôsobom, no ak si môžu dovoliť luxus, určite sa vydekorujú. Milujú značkové veci, vybrané jedlá, drahé autá či domy. Často majú nádhernú hrivu hnedých vlasov, ktorú všetky ženy aj muži tak veľmi obdivujú.

 

Máte pocit, že vaše finančné problémy ovplyvňujú už aj vaše vzťahy s ostatnými? Nenechajte ich, aby vám znepríjemňovali život. S Easy pôžičkou si úver vybavíte jednoducho a rýchlo.

 

Znamenie Lev a vzťahy - láska, emócie a empatia

Ich ľúbostné city sú veľmi silné a ich dobrosrdečné a šľachetné spôsoby vzbudzujú u iných pocit šťastia. V láske sú spoľahliví a pozorní. Nemajú zmysel pre ľúbostné pletky a nie sú záletníkmi. Poznajú len úprimné vášne a ak niekoho ľúbia , milujú s celou svojou bytosťou.  Pri nepriaznivom  planetárnom ožiarení môžu byť silne zameraní na zmyselnosť až náruživosť.

Manželstvo sa snažia udržať za každú cenu. Neradi niečo , či niekoho v živote strácajú a preto sa snažia si udržať aj nefunkčné vzťahy. Sú z nich výborní rodičia, ich silná osobná príťažlivosť spojená s imponujúcim zjavom dokážu priaznivo zapôsobiť na výchovu detí, ktoré ich automaticky rešpektujú.Veľmi sa tešia ak môžu milovanú osobu bohato obdariť a urobiť jej radosť akoukoľvek maličkosťou.

 

Partnerská zhoda pre znamenie Lev: Strelec a Baran

Pokiaľ ide o vzťah či manželstvo , mali by sa spájať s osobami narodenými v znamení Barana alebo Strelca. S obidvoma typmi si môžu nadštandartne  rozumieť.  Veľmi výhodné zväzky môžu vytvoriť s osobami narodenými v znamení  Váh, Blížencov, Vodnárov či Kozorožcov. Dokonca aj dvaja Levovia si vo vzťahu nájdu spoločnú reč.

 

Lev a jeho vzhľad

Ľudia narodení v tomto znamení obyčajne majú veľkú postavu , horná časť tela je dobre vyvinutá až robustná.  Celkove ich postava budí silný a zdravý dojem. Tvár je oválna a má sviežu farbu. Čelo je silné ale nevystupuje do popredia, pleť je napätá, vlasy zvlnené, oči živé a srdečné. Celý zjav pôsobí dojmom prirodzenej autority. Títo ľudia majú veľmi teplý a zvučný hlas.

 

Pozitívne vlastnosti znamenia Lev

Povahou sú veľmi veselí. Všade kde sa zjavia , šíria svoju prenikavú energiu a veselosť. Títo ľudia majú otvorenú a slnečnú myseľ, ktorou dokážu rozveseliť svoje okolie aj vtedy, ak je stiesnené zlou náladou. Vedia rozprúdiť energiu zábavy v každej spoločnosti, sú takí priami a svieži, že svojou spontánnosťou a dobrou náladou dokážu strhnúť aj ostatných. Sú nesmierne sebavedomí , úzkosť, obavy a neistotu vôbec nepoznajú a tak sa teda v plnej miere môžu venovať svojim záležitostiam. V prevažnej miere sú Levy ohnivé typy aj napriek tomu majú veselé a ustálené názory, jednoducho povedané, sú príjemnými spoločníkmi.

 

Negatívne vlastnosti znamenia Lev

Títo ľudia bývajú pyšní a môže sa stať, že ak sa im niekto znepáči , tak ním budú pohŕdať.  Majú v sebe veľkú dávku pomstychtivosti. Hlavne voči tým, ktorí im stoja v ceste za úspechom . Ak je Slnko ožarované nepriaznivo, môže ich pýcha prerásť až v nadutosť. Mnohí z nich sa neopodstatnene sťažujú, iba vyplakávajú a vynucujú si pozornosť prejavy súcitu. Nesmú mať pocit, že s nimi niekto súperí, pretože v krajných prípadoch sú schopní urobiť mnohé zákernosti. Lev si začne vážiť iného človeka iba v tom prípade, ak ho ten druhý dobehne, ak ho preľstí. Iba v takýchto prípadoch ich považujú za seberovných partnerov. Netreba sa zľaknúť ich revu, pre nich je to bežný spôsob komunikácie. Postavia sa na prostred priestoru a kričia, aby ich každý počul. Je to prejav zúfalstva, majú pocit že ich nikto nepočúva a že im nikto nerozumie a tak revú

 

Detstvo a dospievanie Leva

Deti narodené v znamení Leva sú veľmi rozkošné. Ich rodičov môžeme nazvať veľmi šťastnými. Všetko im ide ľahko hravo. Ich deti sú veselé a zdravé a už od svojej útlej mladosti sú takmer osobnosťami. Každý ich má rád a je im priaznivo naklonený.

 

Typické správanie znamenia Lev v spoločnosti

Tento jedinec sa bude po celý život cítiť povýšený nad všetko a nad všetkých naokolo. Dôsledkom tohto komplexu nadradenosti bude len ťažko získavať priateľov a o ich udržaní ani nehovoriac. Ľudia nie vždy chápu, akú samotu to prináša, ak je niekto kráľ púšte.

Pretože sa tento človek cíti vždy o hlavu vyšší než ostatní, nie je možné prehliadnuť jeho kráľovské vystupovanie. A pretože také okázalé správanie budí dosť rozpačitý dojem, ľudia ich často považujú za snobov. Ak chce byť obľúbený, tak v spoločnosti predstiera falošnú jednoduchosť, ktorou však nanešťastie iba niektorých ľudí ohúria. Lev sa pokúša byť príťažlivý, hravý ako dieťa a dokonca rozkošný. No, neúspešne. Všetci tieto jeho detinské spôsoby prekuknú a mnohí dospejú k presvedčeniu, že je pokrytec. To je však pravde na míle vzdialené. Iba ich to uvádza do rozpakov, že akí sú skvelý.

 

Práca a profesionálny rast v živote Leva

Títo jedinci majú najväčšie ťažkosti s prijatím podradného miesta. Nesmierne tým trpí, že nemôže sedieť vo vedúcej pozícii, kde sa niečo deje a kde by dokonca mohli  kontrolovať situáciu. Časom, keď sa upevní ich sebavedomie, ich zrelosť im pomôže sa na seba pozerať s nadhľadom,  a po tridsaťpäťke by mal dozrieť na celkom milú osobu. Spolupráca s takýmito ľuďmi je pomerne ľahká a príjemná. Aj keď sú veľmi sebavedomí, radi sa dávajú počuť.  Pri spoločnej práci nepoznajú tajnostkárstvo, vždy sú priami a otvorení. Výborne sa osvedčia ako zlatníci a klenotníci. Ako maliari , hudobníci alebo herci môžu dosiahnuť mimoriadne úspechy. Mnohí z nich sú mimoriadne úspešní v podnikaní a v obchode. Vhodní sú aj na práce v požiarnej ochrane, na polícii a v záchrannej službe. Podaktorí majú záujem o spracovanie kovov, stavbu strojov, motorov, zariadenie nových prevádzok. V oblasti medicíny dávajú prednosť chirurgii, gynekológii, psychiatrii. Majú nadanie aj na učiteľské povolanie a chov zvierat.  

Vhodné povolania: rečník, učiteľ, obchodník, herec, spevák, maliar, sochár, módny návrhár, zlatník, architekt.

 

Zdravie, vitalita a životná energia

Pokiaľ ide o zdravotný stav, ich organizmus je veľmi silný a odolný. Zriedkavo trpia na reumatizmus. Ale zväčša sa tešia veľmi dobrému zdraviu. Na ich zdravie a psychickú pohodu mimoriadne zle pôsobia dlhotrvajúce chmúrne či daždivé ročné obdobia. Pre svoju pohodu potrebujú slnko ktoré v nich udržiava dobrú náladu a dodáva im životodarnú energiu. Mnohí z nich majú srdcovocievne ochorenia, problémy s tlakom a s cievami.  

 

Muž Lev a jeho typické rysy

Muži narodení v znamení Leva majú spravidla príjemné vystupovanie. Správajú sa dôstojne, sebaisto a autoritatívne. Sú si vedomí svojho vplyvu na iných ľudí. No, na druhej strane sú aj zraniteľní. Cítia sa dotknutí, ak sa primerane neuznajú ich vedomosti, schopnosti, prednosti a veľkorysosť. Sú náchylní na lichôtky, vďaka ktorým je ich možné zmanipulovať.

Muži narodení v znamení Leva vo svojom živote dosiahnu slávu, úspech a dobré meno. Mali by sa vyhýbať hazardným hrám a ľahkomyseľným rozhodnutiam  a to hlavne v oblasti financií ktoré by najviac mohli ohroziť ich majetok. Nemali by sa bezhlavo púšťať do pochybných cieľov aj keď majú k tomu sklony.

V profesionálnej oblasti vystupuje do popredia ich potreba po úspechu , uznaní a oceneniach. Inklinujú k vedúcim postaveniam, potrebujú ovládať ľudí, riadiť ich a mať všetko pod kontrolou. Sú z nich dobrí vedúci pracovníci, no iba do tej doby, kým niekoho nepovažujú za konkurenciu. Potom sa konkurencie s ľahkosťou zbavia. Ako rodičia si od každého z rodiny vyžadujú primerané uznanie a rešpekt. Ak by ich niekto neuznával, veľmi rýchlo ich odpíšu, jednoducho ich ignorujú.

Títo muži sa radi obklopujú peknými ženami, vydržiavajú si priateľky, aj keď sú už ženatí. No od svojich partneriek vyžadujú bezhraničnú vernosť a oddanosť.

ZNÁME OSOBNOSTI : Oldřich Nový, Louis de Funes, Štefan Margita, Jan Palach, Ludvik Vaculík, Alfons Mucha, Boleslav Polívka, Fidel Castro, Alfred Hitchcock, C . G. Jung, Benito Mussolini, G. B. Shaw, František Jozef I.  

      

Ako pristupovať k mužovi znamenia Lev "Návod na použitie" muža Leva

Ľudia narodení v znamení Leva sú absolútne zameraní na fyzickú krásu, vyžarovanie a silu osobnosti. Ak chce žena na nich zapôsobiť, musí byť mimoriadne príťažlivá, zvodná, koketná a provokatívna. Na ento typ návnady sa muž, Lev určite chytí. Ak sa Lev zamiluje to je hotový koniec sveta, je v tom až po uši. No, žiadna žena si ich zaľúbenosťou nemôže byť úplne istá. Tento stav sa môže zmeniť zo dňa na deň. Ak sa nájde nový objekt záujmu, okamžite na ňu preorientujú svoju pozornosť a predošlé vzťahy takpovediac do hodiny opustia. Preto ženy, ktoré chcú s Levmi aj žiť musia vedieť, že tento typ muža je nutné neustále fascinovať. Nemajú problém aj s mimomanželskými vzťahmi. Milujú ak ich niekto zbožňuje, chváli, vyzdvihuje ich prednosti a dá im za pravdu. Takými ťahmi sa im ktokoľvek vie dostať pod kožu.

                                                                          

Žena Lev a jej typické rysy

Ženy narodené v znamení Leva patria k veľmi dobrým matkám. Ich rodinný život je nesmierne krásny a harmonický. Obdivuhodná je ich láska k deťom, ale iba do tej miery kým ich poslúchajú, kým robia to, čo je im prikázané. Radi sa obklopujú prepychom a honosnou nádherou. Majú radi život, túžia po uznaní a obdive. Ich vystupovanie je sebavedomé, hrdé extravagantné. Nad každou maličkosťou sa ľahko rozčúlia a niekedy sú priam lenivé. No, vedia ako sa postarať o to, aby sa povinnosti vykonali aj bez ich priameho pričinenia. Jednoducho prácu rozdelia a oni len zožnú úspech a uznanie. Keď všetko beží podľa ich predstáv, sú milé a optimistické. Keď sa im však nedarí, stávajú sa nespravodlivé, tyranské, všetko zveličujú a chytá ich hystéria.

V spoločnosti rady udávajú tón. V istých chvíľach vedia byť pokojné, povznesené a chladné, no môže ísť aj o pretvárku. Stačí im malý neúspech a zmenia sa na vášnivé, zúrivé a panovačné osoby.

Manželské povinností nemôžu obmedziť ich vlastný život. Keď im niekto naznačí, že nemajú hlavné slovo, okamžite im dajú pocítiť , že vôbec nie sú zarazené, ba naopak , hneď ukážu svoju zlostnejšiu tvár. Neradi hrajú druhé husle, chcú všetko alebo nič. V láske sú vášnivé, temperamentné a cieľavedomé. Priťahujú ich mladí muži, väčšinou si vyberú najsilnejšieho jedinca. Vyžaruje z nich živočíšna pudovosť. Niekedy to s dominanciou natoľko preháňajú, že sa pri nich partneri cítia úplne zbytoční a tak ich opustia. Príliš dominantným ženám Leviciam  niekedy pridlho trvá kým si nájdu tú pravú lásku.   

ZNÁME OSOBNOSTI : Sandra Bullock, Jacqueline Kennedy Onnasise, J. K. Rowling, Eva Pilarová, Madonna, Jennifer Lopez, Mata Hari, princezná Margareta Rosa, Melanie Griffilt,

 

Ako pristupovať k žene znamenia Lev "Návod na použitie" ženy Leva

Ženy narodené v znamení Leva si vyberú partnerov presne takých akých potrebujú pre svoj pohodlný a komfortný život. U nich sa vzťahy najprv vyvíjajú v hlave a až potom v srdci. Vyhľadávajú takých mužov ktorí sú na tom finančne dobre. Preto, ak si ich chce niekto získať, musí sa trošku predvádzať, uhrať to na ne. Je nutné aby boli trošku štedrí, vášniví, s veľkou fantáziou. Ženám Leviciam nevadí, ak sú muži trošku afektovaní, výstrední a možno aj arogantní. Ženy Levice ak zistia, že sa niekde môžu mať dobre, neváhajú a v rýchlosti sa prisťahujú. Dôležité je sa do nich nezamilovať, iba vtedy sú schopné uznať partnera, ak im úplne nepodľahne, ak sú im rovní. Zo slabších partnerov si urobia otrokov.

Numerologička Lívia odpovie na otázky

Hľadáte odpovede na otázky ktoré Vás trápia ? Získajte rýchle a diskrétne odpovede od skúsenej numerologičky Lívie !

Numerologička Lívia Vám urobí rozbor osobnosti

Potrebujete odpoved na chlapa alebo zenu. Lívia urobí presne vyhodnotenie osobnosti.

znamenie Lev vzťahy Lev znamenie charakteristika znamenie Lev charakteristika charakteristika znamenia Lev Lev charakteristika znamenia znamenie Rak a Lev dieťa v znamení Leva znamenie Lev Lev znamenie znamenie Baran a Lev znamenie Lev žena Lev znamenie žena znamenie Lev žena charakteristika Lev znamenie láska Lev znamenie ako ich získať Lev znamenie muž znamenie Lev muž charakteristika znamenia Lev žena žena v znamení Leva znamenie Býk a Lev charakteristika znamenia Lev muž aké znamenie sa hodí k Levovi muž v znamení Leva

baran

21.3. - 19.4.

býk

20.4. - 20.5.

blíženci

21.5. - 20.6.

rak

21.6. - 22.7.

panna

24.8. - 22.9.

váhy

23.9. - 22.10.

škorpión

23.10. - 21.11.

strelec

22.11. - 21.12.

kozorožec

22.12. - 19.1.

vodnár

20.1. - 18.2.

ryby

19.2. - 20.3.