Znamenie zverokruhu Ryby (19.2 - 20.3)

 

Vládnuca planéta: Neptún           

Živel: voda          

Vlastnosti: cieľavedomosť, roztržitosť, citlivosť

Prostredie: more, ostrov, pri rybníkoch a močiaroch

Farba: dúhová farba, modrá, zelená

Drahokamy: opál, krištáľ, perleť, topas

Zvieratá: ryby, čajky, labute, mušle

Rastliny: huby, ľuľkovec, vianočná ruža, snežienky

Šťastný deň: streda

                   

Charakteristika znamenia Ryby tak, ako ju možno nepoznáte

Tieto znamenia z povahovej stránky sú hanblivé, niekedy budia dojmom zakríknutých osôb. Sú neobyčajne citliví a neraz aj pri najmenšom podnete sa rozplačú. Radi sa zoznamujú s novými ľuďmi, nemajú problém zapadnúť do akejkoľvek spoločnosti. Keďže ich charakter je vratký a podlieha rôznym vplyvom, neraz sa dostanú aj do rozporu so zákonom. Podobajú sa ľuďom ktorí neustále žijú v tranze. Radi cestujú po mori, najlepšie sa cítia pri vode, kde bývajú najvyrovnanejší. Sú to romantici a majú bohatú fantáziu, snívajú pri plnom vedomí. Ich typickou vlastnosťou je nedostatočný zmysel pre poriadok. Celé hodiny hľadajú svoje veci, hneď sú nervózni, nevedia sa ukľudniť.  Títo ľudia by vôbec nemali piť alkohol, majú nábeh k závislostiam.

Osoby narodené v znamení Rýb sú veľmi bystré, v ich povahe sa geniálnym spôsobom kombinuje vnímavosť s útočnosťou a najlepšie sa uplatňujú pri práci v dvojici. Ak poznáte niekoho, kto spoločne s partnerom dokáže v hre takmer vždy vyhrať, a to práve vďaka energii, ktorú z toho partnerstva vyťaží, nie je to nik iný ako Ryba. Ryby nie sú väčšinou samotárske. Keď sú Ryby vládychtivé, získajú istý rozhľad a vedia sa rozhodovať s neobyčajnou múdrosťou. Pevná vôľa pomáha typicky nerozhodným Rybám vytyčovať ciele a maximálne využívať všetky schopnosti.

K najväčším prednostiam týchto príťažlivých a bystrých osôb patrí schopnosť prispôsobiť svoje talenty akýmkoľvek požiadavkám. Ryby kmitajú z miesta na miesto bez toho aby uhli. Ľudia narodení v tomto znamení sú šikovní a oddaní, šetrní a uvedomení. Vďaka svojej typickej vnímavosti sú pre ctižiadostivejších, priebojnejších a menej citlivých ľudí neoceniteľní spolupracovníkmi či spoločníkmi. Rybám záleží na tom, aby ich skupina bola silná, komunita úspešná a ich rodina dobre zabezpečená.

Máte pocit, že vaše finančné problémy ovplyvňujú už aj vaše vzťahy s ostatnými? Nenechajte ich, aby vám znepríjemňovali život. S Easy pôžičkou si úver vybavíte jednoducho a rýchlo.

Znamenie Ryby a vzťahy - láska, emócie a empatia

V láske sú veľmi hanbliví, nevedia byť príliš rázni. Mnohí z nich milujú len zďaleka, vôbec si netrúfajú priblížiť sa milovanej osobe. Zvyknú byť nešťastne zaľúbené, a stáva sa, že niekoho zbožňujú po celý život a to aj napriek tomu, že tú osobu poznajú len povrchne. Mnohé ich ľúbostné zážitky sa odohrávajú iba v ich bohatej fantázii. Pre manželstvo sú súci, napokon ich veľkým želaním je , aby si mohli založiť rodinu. Ale prvý krok k tomu musí vykonať ich partner, pretože oni sa nevedia definitívne rozhodnúť

 

Partnerská zhoda pre znamenie Ryby: Škorpión a Rak

K osobe narodenej v znamení Škorpióna majú zvláštnu náklonnosť, vedia sa jej celkom podriadiť a nechajú sa od nej ovládať. Títo ľudia priaznivo pôsobia na ich schopnosti. Hodia sa k nim ľudia narodení v znamení Raka , pretože aj oni majú vyvinutý zmysel pre rodinný život a pre domov. Rovnako blízky sú im aj ľudia narodení v znamení Kozorožca alebo Rýb. No najlepšie urobia ak uzavrú zväzok s osobou narodenou v znamení Rýb.

 

Ryby a jeho vzhľad

Ľudia narodení v tomto znamení majú zväčša menšiu, vychudnutú postavu, trochu okrúhle ramená a nepevné držanie tela. Ich nohy sú trochu nemotorné. Majú slabo vyvinutú bradu a sklon k dvojitej brade. Pleť na tvári je zvyčajne bledá. Títo ľudia vyzerajú trochu zasnene a ľahostajne. Oči majú takmer vodnaté a bezfarebné. Vlasy veľmi jemné a nie príliš husté. Ich hlas je dosť jednotvárny , málo melodický.

 

Pozitívne vlastnosti znamenia Ryby

Iným ľuďom radi pomáhajú. Hoci sú zväčša nespoľahliví, na ich pomoc sa dá spoľahnúť, pretože sú veľmi obetaví. V duši sú úplne korektní a poctiví. Radi pozývajú na hostiny, majú vyvinutý zmysel pre domácnosť, hostia sa u nich cítia veľmi príjemne. Vábi ich nadprirodzenosť a často sa zapodievajú ezoterikou . Majú vynikajúco vyvinutý šiesty zmysel o ktorý sa môžu v živote oprieť. Taktiež vedia zarobiť, prípadne aj z mála dokážu vygazdovať a dobre hospodáriť. Môžu sa pustiť aj do podnikania.

 

Negatívne vlastnosti znamenia Ryby

Niekedy sa neradi zoznamujú s novými ľuďmi, pritom sú veľmi rozpačití, plachí a pôsobia dojmom , že by z nej najradšej zutekali. Nikdy nemôžu o niečom rozhodovať. Dajú sa ovplyvniť. Chýba im rozhodnosť, sú kolísaví, často sami nevedia, čo vlastne chcú. Potrebujú oporu druhých a pri každej maličkosti, žiadajú o radu. Neustále žialia nad svojím nešťastným osudom, nad krivdou ktorá sa im deje. Žijú v ustavičnom nepokoji a v strachu. Bezstarostnosť takmer nepoznajú. Vždy premýšľajú o tom, čo všetko by sa mohlo stať, keby sa im niečo nepodarilo. Títo ľudia stále trpia, akoby úlohou trpiacich mali najradšej.

 

Detstvo a dospievanie Rýb

Pri výchove detí narodených v tomto znamení rodičia musia mať s nimi trpezlivosť, lebo sú veľmi precitlivené a neznesú výčitky. Aj z mierneho pokarhania bývajú veľmi nešťastné a už pri prísnejšom pohľade začnú plakať. Treba s nimi zaobchádzať ohľaduplne a s veľkou dávkou diplomacie. Typické pre nich je, že všetky deti narodené v tomto znamení majú sklon k lenivosti a neporiadku. Ku každej aktivite ich treba súriť,  tlačiť a nabádať. Od tejto nesamostatnosti si nevedia odvyknúť. Ale vhodnou výchovou sa predsa len dá veľa napraviť. 

 

Typické správanie znamenia Ryby v spoločnosti

Ryby majú ostrý jazyk a chýba im diplomacia. Nikdy sa nebránia, ale vždy rýchlo vyrazia do útoku ešte skôr, ako sa samy stanú obeťou napadnutia. Navonok pôsobia trochu snobsky a zdá sa, že im veľmi záleží na spoločenskom postavení, ale vnútri za hradbou domýšľavosti a zdanlivej povýšenosti sú to dobráci s mäkkým srdcom. Potajomky si ponechávajú  staré hračky, šaty, obrázky, ľúbostné listy , sentimentálnu poéziu. Vonkajšia citlivosť Rýb sa pod vplyvom skrytej agresivity nestráca, no u ľudí narodených v týchto znameniach môže byť ľahko zastretá.

Ryby často žiarlia na majetok odvážnejších a odhodlanejších osôb, usilujú sa však svoju závisť voči tým, ktorých nemajú v láske, ospravedlniť, a tak očierňujú ich talent a spochybňujú ich morálku. Títo ľudia bývajú tak trochu upätí. Ak sa im niekto javí ako možná hrozba, bez váhania sa začnú správať povýšenecky až arogantne, len aby potlačili nadšenie týchto nepohodlných jedincov. Nemuseli by však strácať čas takýmito hlúposťami, pretože sú sami veľmi talentovaní a ako dostanú príležitosť, vynikajú ako umelci, spisovatelia, hudobníci alebo ekonómovia.

 

Práca a profesionálny rast v živote Rýb

Osoby narodení v zamení Rým mávajú šťastie v povolaniach ktoré súvisia s vodou alebo s inými tekutinami.  Sú z nich výborní stavitelia lodí, radi sa venujú námorníctvu. Sú vynikajúcimi lekármi, obchodníkmi

s vínom, výrobcami liehovín, čašníkmi, vodármi, plavčíkmi a podobne. Môžu byť aj dobrými kuchármi alebo ošetrovateľmi. Medzi týmito ľuďmi je veľa spevákov a hudobníkov či hercov. Mnohí z nich sa veľmi dobre pohybujú v oblasti módy, pestovania krásy a fyzickej zdatnosti. Sú z nich aj vynikajúci bylinkári či liečitelia. 

Ryby sú vždy od niekoho závislé a obvykle nepracujú samy. Väčšinou predstavujú tú druhú časť páru, onú lepšiu polovičku. Nechcú však všetko robiť sami a zároveň odmietajú zodpovednosť, ktorá by vyplývala zo samostatného organizovania a riadenia. Títo ľudia sú rodení pomocníci. O svojho partnera sa starajú, pevne stoja za jeho názormi a nikdy sa mu otvorene nevysmievajú. Na prvý pohľad sa môže zdať, že Ryby len nasledujú svoju vedúcu polovičku, ale v skutočnosti práve oni môžu byť tou tajnou hnacou silou. V súkromnom živote zverujú svoje pochybnosti aj návrhy najbližšiemu priateľovi a na oplátku poskytujú radu i útechu. Na verejnosti sa však stiahnu do úzadia a nechávajú voľné pole pôsobnosti šéfovi.

Vhodné povolania: producent, maliar, herec, vydavateľ, novinár, spisovateľ, zdravotná sestra, fyzioterapeut, policajný vyšetrovateľ, poradca, vývozca/dovozca, turistický sprievodca.

 

Zdravie, vitalita a životná energia

Mnohí ľudia narodení v znamení Rýb sú slabej povahy, náchylní na prechladnutie. Nohy majú skoro vždy studené, na tele zimomriavky, neznášajú chladné počasie. V starobe trpia reumou. Ich najväčším nepriateľom je alkohol. Nájdu sa medzi nimi aj takí, ktorí sú závislí na narkotikách, liekoch či automatoch. Z čoho samozrejme vyplývajú aj adekvátne následky na zdraví.

 

Muž Ryba a jeho typické rysy

O jedincoch narodených v znamení Rýb je známe, že sa vedia orientovať v náladách ľudí . Pre mnohých sú preto akýmsi utešiteľmi, pomáhajú riešiť problémy svojich priateľov, spolupracovníkov či rodinných príslušníkov. Keď sa uchádzajú o ženu, sú veľmi zdržanliví. Zväčša sa uspokoja s mlčaním a tichým obdivom, či zbožňovaní . Veľmi radi hrajú úlohu nešťastného zaľúbenca v mnohých prípadoch prežívajú lásku iba vo svojich snoch, či predstavách.

Muži Ryby sa skoro nikdy z vlastnej iniciatívy neženia , často ich musia oženiť druhí. Ak nájdu v manželstve dostatočnú oporu, sú dobrými manželmi, pretože majú radi svoj domov a rodinu. Vedia zaobchádzať s deťmi a pre rodinu prinesú hocijakú obeť. Zväčša majú početnejšiu rodinu. Každá bolestná a trpká skúsenosť i duševné sklamanie zanechávajú po sebe intenzívny strach pred novým sklamaním. Poriadok je pre Ryby prirodzenou potrebou. Ich osobné veci, domácnosť, auto sú vždy čisté a upratané. Mnohí z nich v strednom veku zmenia život od podlahy. Je to istý stres zo starnutia, z toho, že chcú využiť ešte jednu šancu ktorú im život ponúka. Samozrejme takéto kúsky sa nemusia vydariť a následne na to sa snažia o návrat do pôvodného života ale ich psychika ostáva zlomená.

SLÁVNE  OSOBNOSTI : Kartl May, Marlon Brando, Jurij Gagarin, Galileo Galilei, Victor Hugo, Oskar Kokoschka, Enrico Caruso, Frederic Chopin, Georg Friedrich Händel,Curt Cobain, Jiří Menzel, Steve Jobs, Michelangelo

 

Ako pristupovať k mužovi znamenia Ryby "Návod na použitie" muža Ryby

Pomenej skúsení muži, narodení v znamení Rýb sa na objekty svojho záujmu pozerajú s takým obdivom, s akým žiaden iný muž to nedokáže robiť. Jeho zamilovanie je zjavné a zo strany žien postačí súhlas , či aplikovať malý flirt alebo akýkoľvek prejav náklonnosti a muž Ryba okamžite reaguje a vzťah je na svete. Muži Ryby zbožňujú svoje partnerky a skôr je problém sa ich zbaviť, dostať ich zo života ako do života. Ak ženy nechcú aby im muži Ryby dýchali na krk, od začiatku si musia stanoviť pravidlá a to ako často, kedy a v akej intenzite sa telefonuje, smskuje, stretáva sa a podobne. Menej kontaktné ženy by sa Ryby muža veľmi rýchlo prejedli.  Pri sklamaných Rybách , mužoch ktorí po nezdaroch sa uzavrú do seba, pri nich je nutná nadmerná aktivita, čiže ženy im musia jasne dať najavo , že o nich majú záujem. Tu sa neoplatí čakať na ich aktivitu, pretože svoju lásku môžu presunúť na matku, ktorá ich poľutuje alebo na kamarátky, či kamarátov ktorí budú ochotní si ich vypočuť a za týchto okolností sa už do ich vnútra nik nedostane. Jedine tá osoba, ktorá im spôsobila ich citové a duševné zranenia. 

 

Žena Ryba a jej typické rysy

Ženy Ryby túžia po tom, aby ich silnejší partneri neustále rozmaznávali a ovládali. Ich mäkké srdce túži po láske. Tam, kde nájdu naplnenie svojich túžob , milujú s vášňou , ktorú však treba opatrne a šetrne prebudiť. Ich tajnou ríšou je svet snov. Tam, kde ostáva citový život nenaplnený, dostaví sa sklamanie a zanechá rany na duši. Vtedy Ryba prepadá depresii a komplexom menejcennosti. Niekedy ich priťahujú starší muži, ktorí môžu byť aj ženatí. No, práve takéto tajné ľúbostné dobrodružstvá ich môžu dráždiť a povzbudzovať v takom vzťahu. Ryby sa vyžívajú v tajnostkárstve, no veľa razy ich prezradia, neudržia to v sebe. Dokážu celé roky žiť ako družky silnejších partnerov. Vedia byť nežné, milé, romantické, úprimné a súcitné. No, v okamihoch sklamania a trápenia neraz siahnu po alkohole a drogách, či liekoch. V mnohých prípadoch je to len dočasné riešenie emocionálnej krízy. Ženy Ryby sú jemnocitné, obetavé matky , ku ktorým majú deti dôveru. No, mnohé z nich sú veľmi studené a emocionálne neprístupné. Aj keď sa o deti, či domácnosť príkladne starajú, no deťom nevedia dať lásku, pohladenie a súcit. Na svoje deti majú vysoké nároky a nikdy im žiaden výkon nie je dosť dobrý.

SLÁVNE  OSOBNOSTI : Nataša Gollová, Liza Minneli, Holly Hunter, Sharon Stone, Eva Vejmělková, Cindy Crawford, Lucie Vondráčková, Draw Barrymore, Elizabeth Taylor, Rihanna

 

Ako pristupovať k žene znamenia "Návod na použitie" ženy Ryby

Ženy narodené v znamení Rýb si akoby cielene vyberajú nesprávnych partnerov. Mnohé z nich nevedia zaujať dobrí, príjemní a slušní chlapci. V prevažnej miere ich fascinujú dobre oblečení, zhovorčiví, pyšní a arogantní táraji ktorí si z nich spravia osobných sluhov. Títo muži ich v prevažnej miere pripravia o energiu, čas, financie či majetky a pritom ich ešte aj podvádzajú a neskôr opustia pre mladšie osoby. Ak teda niekto kto má záujem o Ryby a práve  od prírody nemá uvedené negatívne vlastnosti, tak to má na Ryby uhrať. Oni mužov musia obdivovať, milovať, bojovať o nich a vtedy sú im až do ostatku oddané, slúžia im a starajú sa o nich s neobyčajnou láskou.

Numerologička Lívia odpovie na otázky

Hľadáte odpovede na otázky ktoré Vás trápia ? Získajte rýchle a diskrétne odpovede od skúsenej numerologičky Lívie !

Numerologička Lívia Vám urobí rozbor osobnosti

Potrebujete odpoved na chlapa alebo zenu. Lívia urobí presne vyhodnotenie osobnosti.

znamenie Ryby Ryba znamenie Ryby znamenie muž znamenie Ryby muž Ryby znamenie charakteristika znamenie Ryby charakteristika charakteristika znamenia Ryby muž charakteristika znamenia Ryby Ryby charakteristika znamenia znamenie Ryby vzťahy aké znamenie sa hodí k Rybe znamenie Ryby žena Ryby znamenie žena vhodné znamenie pre Ryby znamenie Ryby láska znamenie Ryby žena charakteristika muž v znamení Ryby charakteristika znamenia Ryby žena

baran

21.3. - 19.4.

býk

20.4. - 20.5.

blíženci

21.5. - 20.6.

rak

21.6. - 22.7.

lev

23.7. - 23.8.

panna

24.8. - 22.9.

váhy

23.9. - 22.10.

škorpión

23.10. - 21.11.

strelec

22.11. - 21.12.

kozorožec

22.12. - 19.1.

vodnár

20.1. - 18.2.