NUMEROLOGICKÝ  ROZBOR  OSOBNOSTI GEORGE SOROS

Americký finančník maďarského pôvodu.

POZITÍVNE  VLASTNOSTI : vytrvalosť, priebojnosť, komunikačné a diplomatické schopnosti  a pracovitosť.

NEGATÍVNE  VLASTNOSTI : nestálosť vo vzťahoch, netolerantnosť, neschopnosť akceptovať názory iných a nespoľahlivosť.

ŽIVOTNÉ  POSLANIE : Nájdenie duševnej rovnováhy. Vytvorenie funkčnej štvorčlennej rodiny. Filantropia a ľudskosť.

Najväčšie výzvy : vzťahy, duchovno a empatia

George Soros je narodený v znamení Leva, ktoré sa vyznačuje kreatívnosťou, cieľavedomosťou, zmyslom pre obchod a schopnosťou tvrdo si ísť za svojím cieľom . Pre Leva je veľkou výzvou zvládnuť sám seba, svoj vnútorný nepokoj, nenásytnosť a sklony k pôžitkárstvu. Mnohí z nich tieto výzvy nezvládnu a preto sa z nich stávajú otroci rôznych závislostí, nerestí  či vlastných klamstiev.

George Soros má ženské ego, čo znamená, že v minulých životoch bol skôr ženou než mužom. Mnohí muži celkom úspešne zvládajú prítomnosť ženského ega v mužskom tele. Je to preto, lebo nemajú priveľa energie, ktorá by v nich vyvoláva zbytočné napätie a vnútorný nepokoj. Čo sa v tomto prípade nedá povedať, pretože on má priveľa energie a tá ho neustále rozladí a niekam poháňa. Muži narodení v znamení Leva s ženským egom, dominantným sexepilom a s veľkým množstvom bio energie neustále s niečím bojujú. Sú nespokojní, nikdy nemajú dosť, sú večne mrzutí a podráždení. Nech nikoho nemýli ich chvíľková pozitívna nálada, v ktorej sa prejaví ich ženské ego. Vtedy vedia byť veľmi milí, ústretoví, starostliví dokonca sú z nich hotové domáce víly, ktoré s ľahkosťou zvládajú rôzne domáce práce či starostlivosť o deti. Najradšej  tieto schopnosti prezentujú pred obecenstvom, ktoré im zatlieska za ich mimoriadne výkony. Inak by to preňho nemalo žiadny zmysel. No hneď vzápätí ako odídu hostia sa z úžasnej osoby stáva mrzutý, zahundraný a nepríjemný človek, ktorý nájde chybu aj tam, kde by ju iný ani nehľadal.

Ženské ego v kombinácii s nadmerným množstvom bioenergie a dominantným sexepilom u ľudí narodených v znamení Leva spôsobuje chaos aj v sexuálnej orientácii . V ich živote zohráva veľmi dôležitú úlohu mužský model , niekto, od koho môžu odkopírovať mužské prvky správania. Ak tento model v ich živote chýba, môže u nich nastať zmätok. Preto mnohí z nich skúšajú rôzne vzťahové variácie, no ťažko povedať, kde zakotvia, čo ich nepokojnú dušu upokojí. Často mávajú súbežne vzťahy so ženami aj mužmi, čo samozrejme nie je riešenie, ale aspoň nemajú pocit, že si niečo musia odoprieť.

Prítomnosť ženského ega u muža môže spôsobiť aj rozpoltenosť  osoby. Chvíľu je mužom a chvíľu ženou, čo má negatívny dopad  aj na jeho psychiku. Chaos, ktorý má v sebe šíri aj navôkol. Len vtedy je spokojný, ak svojim vnútorným nepokojom nakazí  aj ostatných. Ako prejav spokojnosti používa blažený úsmev až úškrn. Poriadok, pohoda a pokoj sú preňho niečo neprirodzené. Potrebuje chaos, pretože je súčasťou jeho samého.

Tým, že má priveľa energie ho to ženie neustále dopredu. Je schopný pracovať na viacerých projektoch súbežne. On to v podstate aj potrebuje, pretože nedokáže pri jednej veci dlho vydržať. Samozrejme ho najviac zaujíma to, čo nemôže len tak ľahko ovládať a získať. Potrebuje prekonávať prekážky, zdolávať tých, ktorí sa mu postavia na odpor. Títo ľudia nemusia ani dlho spať či oddychovať, stačia im aj tri - štyri hodiny spánku a už sú fit. Najhoršie na tom je, že ani druhým nedajú priestor na oddych. Ľudia sa pri ňom cítia ako vysatí z energie, nevládzu, niekomu v jeho blízkosti môže prísť aj nevoľno.  Prebytočnú energiu dokáže využívať aj na manipuláciu s ľuďmi. Len málokto vie dlhodobo odolávať náporu energie silnej osoby, po chvíli mu podľahne a urobí presne to, čo od neho dotyčný očakáva.

Nadmerné množstvo energie pomáha pri rýchlom zotavení sa z rôznych úrazov či chorôb. Pokiaľ s ňou človek nevie zaobchádzať, môže sa obrátiť aj proti nemu a spôsobí mu veľa bôľu na tele no hlavne na duši.

V intelektuálnej rovine je na tom veľmi dobre. Má vynikajúcu  pamäť, je nesmierne vnímavý a doslova do seba nasáva informácie, analyzuje ich a vyhodnocuje. Neustále nad niečím premýšľa a väčšinou súbežne uvažuje nad viacerými projektmi.     

Jeho sebavedomie je vysoko rozvinuté. To znamená, že tento človek ani vo vysokom veku nezaháľa a užíva si život plnými dúškami. Táto energia pôsobí aj v biznise, no vtedy nejde o fyzickú príťažlivosť ale o schopnosť upútať pozornosť ľudí nezvyčajnými nápadmi a zaujímavými obchodnými projektmi.

Má vysoko rozvinutú intuíciu a jasnovidnosť, no v niektorých situáciách sú tieto schopnosti potláčané veľkou dávkou egoizmu či sebestrednosti.  Nedostatočná citlivosť, empatia a súcit, tejto osobe nepridá na jeho charaktere, ľudských hodnotách a osobnostných kvalitách.

Jeho charakter nie je založený na pevných základoch.  Chybnou morálkou a sklonmi  k extrémnym prvkom správania môže mnohým ľuďom spôsobiť problémy. Ak to s niečím preženie, je nutné ho zastaviť, pretože nevie kedy dosť . V tomto živote sa musí naučiť umiernenosti a pokore ako aj vnímaniu vlastných možností a hraníc.

Dôslednosť a sústredenosť nepatria k jeho prednostiam. To samozrejme spôsobuje v jeho živote a aj v živote iných chaos. Problémy rieši až na poslednú chvíľu. Jeho spolupracovníci musia mať pri ňom pevné nervy a veľkú dávku sebakontroly.

V oblasti viery a duchovnej zrelosti má isté medzery, lepšie povedané, tejto stránke by mal venovať dostatočnú pozornosť . Nerozvinuté duchovno spôsobuje buď extrémne ateistický pohľad na svet alebo naopak, vyznávanie dogiem. V prípadoch, kedy nevyhovuje žiadne božstvo, cirkev či duchovný smer sa u ľudí narodených v znamení Leva môže prebudiť aj božský komplex.

Láska a vzťahy u tejto osoby prebiehajú v kruhu. Sú zamotané, neustále vznikajú a zanikajú, niektoré aj opakovane až cyklicky. Nik sa v tom nevyzná, dokonca ani on sám nevie, do akej miery sa budú jeho vzťahy rozvíjať  a ako zaniknú. Väčšina z nich je skôr účelová, teda používa ich len vtedy, kedy ich potrebuje. Zriekne sa ich, no nikdy ich nespustí z očí. Nie je jednoduché byť partnerkou osoby, ktorá je narodená v znamení Leva. Človek nikdy nevie na čom je. V prevažnej miere vzťahy u tejto osoby vydržia iba dovtedy, kým je partnerka ochotná znášať ich excesy. Pokiaľ sa mu postaví na odpor, okamžite si hľadá náhradu, ktorá mu bude slúžiť lepšie. Muž narodený v znamení Leva nemá problém vystriedať viaceré partnerky, popri ktorých má samozrejme aj ďalšie priateľky. Neustále si potrebuje dokazovať to, že na to má a môže si získať kohokoľvek, pretože čaru jeho osobnosti nik neodolá. Tým si automaticky posilňuje svoje ego.

Tento typ človeka nemá priateľov, iba obchodných partnerov alebo známych, ktorí sa mu práve hodia a môže ich využiť vo svoj prospech. V tomto živote má preto rozvíjať oblasť lásky a empatie. Jeho poslaním je vytvoriť funkčnú štvorčlennú rodinu a vydržať v nej.

V oblasti financií George Soros zvykol chodiť na tenkom ľade. Jeho riskantné obchody mu však vyniesli kopec peňazí. Tieto prostriedky treba využiť v prospech dobrej veci, na sociálne, zdravotné či charitatívne projekty. Ako ich však bude využívať je na ňom.

V čom by sa mal vylepšiť, je to rétorika, jazykové poznatky a schopnosť  podať veci takým spôsobom, aby tomu každý rozumel.